Otteluohjelmat ja Tulokset 2022

 

 

 

     
OTTELUOHJELMA
     
 
P7 Tervan Nurmi
  30.7.      
  KENTTÄ 1       KENTTÄ 2  
AIKA OTTELU TULOS   AIKA OTTELU TULOS
9:00 JJK sin - KeuPa 6 - 7   9:00 JJK pun - Pari musta 3 - 12
9:40 Pari kelt - KeuPa 7 - 1   9:40 JyPK T8 - JJK pun 5 - 11
10:20 JJK sin - Pari kelt 6 - 7   10:20 Pari musta - JyPK T8 11 - 0
             
  RUOKAILU       RUOKAILU  
13:00 Pari kelt - JyPK T8 13 - 5   13:00 Pari musta - JJK sin 6 - 4
13:40 KeuPa - JJK pun 12 - 3        
  TASO-OTTELUT       TASO-OTTELUT  
14:30 JJK sin - JyPK T8 9 - 2    14:30 Pari musta - KeuPa 8 - 4
15:10       15:10    
             
  JOUKKUEET A-LOHKO       JOUKKUEET B-LOHKO  
  JJK sin       JJK pun  
  KeuPa       Pari musta  
  Pari kelt       JyPK T 8

 

 

 

     
OTTELUOHJELMA
     
 
P8 Tervan nurmi
 
PÄIVÄMÄÄRÄ
     
  KENTTÄ 1   31.7.   KENTTÄ 2  
AIKA OTTELU TULOS   AIKA OTTELU TULOS
9:00 KeuPa - FC Siili -   9:00 JJK sin - Pari musta -
9:40 Pari valk - Pari kelt -   9:40 JJK pun - Leppä -
10:20 Pari musta - KeuPa -   10:20 FC Siili - JJK sin -
11:00 Leppä - Pari kelt -   11:00 Pari valk - JJK pun -
  RUOKAILU       RUOKAILU  
13:00 JJK sin - KeuPa -   13:00 Pari musta - FC Siili -
13:40 JJK pun - Pari kelt -   13:40 Leppä - Pari valk -
  TASO-OTTELUT       TASO-OTTELUT  
14:30 LOHKOJEN 3 -   14:30 LOHKOJEN 4 -
15:10 LOHKOJEN 1 -   15:10 LOHKOJEN 2 -
             
  JOUKKUEET A-LOHKO       JOUKKUEET B-LOHKO  
  KeuPa       Pari kelt  
  FC Siili       Pari valk  
  JJK sin       JJK pun  
  Pari musta       Leppä

 

 

  Tervan Tekonurmi  
OTTELUOHJELMA
  Tervan Tekonurmi  
P9     31.7.      
  KENTTÄ 1       KENTTÄ 2  
AIKA OTTELU TULOS   AIKA OTTELU TULOS
9:00 JJK sin - KeuPa sin 3 - 6    9:00 HPP - LKP 2 - 4 
9:40 KeuPa valk - Huima sin. 8 - 2    9:40 FC Siili - FC Saarijärvi 3 - 3 
10:20 Huima kelt - JJK 4 - 4   10:20 JJK sin - HPP 5 - 2 
11:00 KeuPa sin - LKP 7 - 2     11:00 Huima sin - FC Saarijärvi 1 - 2 
11:40 KeuPa valk - FC Siili 6 - 0    11:40 HPP - JJK 3 - 7 
13:00 KeuPa sin - Huima kelt. 2 - 3   13:00 LKP - FC Saarijärvi 1 - 2  
13:40 JJk sin - FC Siili 13 - 1    13:40 JJK - KeuPa valk 3 - 6 
14:20 HPP - Huima kelt 2 - 10     14:20 LKp - Huima sin 2 - 1  
             
  KENTTÄ 1       KENTTÄ 2  
AIKA OTTELU TULOS   AIKA OTTELU TULOS
15:00 FC Siili - JJK 6 - 5    15:00 FC Saarijärvi - JJK sin 2 - 7 
15:40 KeuPa sin - Huima sin 8 - 4   15:40 KeuPa valk - Huim kelt 7 - 1 
16:20       16:20    
             
             
             
             
           

 

 

             
     
OTTELUOHJELMA
     
  T9 Tervan tekonurmi 30.7.      
  KENTTÄ 1       KENTTÄ 2  
AIKA OTTELU TULOS   AIKA OTTELU TULOS
9:00 KeuPa - FC Blackbird 0 - 10   9:00 PetPet - JyPK/2 1 - 6
9:40 Muury - JyPK 1 - 2   9:40 KeuPa/15 - JyPK /3 0 - 9
10:20 JyPK/2 - KeuPa 13 - 0   10:20 FC Blackbird - PetPet 2 - 4
11:00 JyPK / 3 - Muury 2 - 3   11:00 JyPK - KeuPa/15 11 - 0
  RUOKAILU       RUOKAILU  
13:00 PetPet - KeuPa 8 - 0   13:00 JyPK/2 - FC Blackbird 4 - 0
13:40 KeuPa/15 - Muury 0 - 6   13:40 JyPK / 3 - JyPK 5 - 2
  TASO-OTTELUT       TASO-OTTELUT  
14:30 FC Blackbird - Muury 1 - 2   14:30 KeuPa - KeuPa 15 0 - 1
15:10 JyPK / 2 - JyPK / 3 3 - 2   15:10 PetPet - JyPK  4 - 0
             
  JOUKKUEET A-LOHKO       JOUKKUEET B-LOHKO  
  KeuPa       Muury  
  FC Blackbird       JyPK  
  PetPet       KeuPa / 15  
  JyPK / 2       JyPK / 3

 

 

 

     
OTTELUOHJELMA
 
Tervan Tekonurmi
 
  30.7.   P11 / T11   31.7.  
  KENTTÄ 1       KENTTÄ 2  
AIKA OTTELU TULOS   AIKA OTTELU TULOS
9:00
KeuPa P - KeuPa T
       5 - 0   9:00
SaPa T - KeuPa T 
0 - 2
9:50 FCV P - JypK T        0 - 3   9:50 KeuPa P - JyPK T 1 - 2 
10:40 KeuPa T - SaPa T        1 - 1   10:40 KeuPa T - FCV P 0 - 3 
11:30 JyPK T -KeuPa P        2 -1    11:30 JyPK T - KeuPa P 1 - 0 
12:20 FCV P - SaPa T        5 -0    12:20 KeuPa T  - SaPa T 1 - 0 
13:30 JyPK T - KeuPa T       10 - 1   13:30 JyPK T - FCV P 1 - 0 
14:10 FCV P - KeuPa P        2 -3   14:10 FCV P - KeuPa P 0 - 2 
14:50 SaPa T - JyPK T       0 - 12   14:50 SaPa T - JyPK T 0 - 7 
             
  KENTTÄ 1       KENTTÄ 2  
AIKA OTTELU TULOS   AIKA OTTELU TULOS
15:40 FCV P - KeuPa T        4 - 0   15:40 FCV P - KeuPa P 0 - 7 
16:20 KeuPa P - Sapa T        10 - 0   16:20 KeuPa T - Sapa T 0 - 3
             
             
             
             
             
           

 

 

 

  Keskuskenttä  
OTTELUOHJELMA
  Keskuskenttä  
  P10  
LAUANTAI 30.7.
  P12  
  KENTTÄ 1       KENTTÄ 2  
AIKA OTTELU TULOS   AIKA OTTELU TULOS
9:00 FCV/red - FC Blackbird 0 - 1   9:00 HPP - KeuPa 2 - 1
10:00 TPS - KeuPa 9 - 3   10:00 Jilves - APV 7 - 1
11.00 FCV/white - SaPa 5 - 0   11.00 TPS - HPP 3 - 2
12:00 Huima - Jilves 2 - 0   12:00 KeuPa - Jilves 1 - 1
13:00 KeuPa - FCV/red 1 - 5   13:00 Ruokailu  
14:00 FC Blackbird - TPS 0 - 10   14:00 APV - HPP 1 - 4
15:00 Jilves - FCV / white 3 - 0   15:00 TPS - KeuPa 4 - 0
16:00 SaPa - Huima 1 - 4        
     
SUNNUNTAI 31.7.
     
  KENTTÄ 1       KENTTÄ 2  
AIKA OTTELU TULOS   AIKA OTTELU TULOS
9.00 Huima - FCV/white 4 - 0   9.00 APV - TPS 0 - 4
9:50 TPS - FCV/red 7 - 0   9:50 Jilves - HPP 1 - 2
10:40 Jilves - SaPa 4 - 0   10:40 Ruokailu  
11:30 KeuPa - FC Blackbird 0 - 5   11:30 TPS - Jilves 8 - 0
13:30 KeuPa - SaPa     13:30 Keupa - APV  
14:20 FCV /red - FCV / white     14:20 Lohko 1 - 2  
15:10 FC Blackbird - Jilves     15:10 Lohko 3 -4  
16:00 TPS  - Huima     16:00  

 

 

 

P12            
             
Joukkue Ottelut Voitot Häviöt Tasapelit Maaliero Pisteet
HPP 4 3 1   10- 6 9
TPS 4 4     12 - 2 12
J ilves 2 2                  2 1 9 - 12 4
KeuPa 3   2 1 2 - 7 1
APV 3   3   2 - 15 0

 

 

P10              
LOHKO A              
  Joukkue Ottelut Voitot Häviöt Tasapelit Maaliero Pisteet
  TPS 3 3     26 - 3 9
  FCV / Red 3 1 2   5 - 8 3
  FC Blackbird 3 2 2   6 - 10 6
  KeuPa 3   3   4 - 19 0
               
LOHKO B              
  Joukkue Ottelut Voitot Häviöt Tasapelit Maaliero Pisteet
  Huima 3 3     10 - 1 9
  J ilves 3 2 1   7 - 2 6
  FCV / Red 3 1 2   5 - 8 3
  SaPa 2   2   1 - 9 0